БІЗНЕС-ОСВІТА | Рейтинги 9 вересня 2011 р.

Як вибрати свою бізнес-школу, користуючись рейтингами

Існує кілька ресурсів, які складають рейтинги "топових" програм MBA. Але, оскільки бізнес-школи одержують різні рейтинги з різних джерел (кожний із них використовує свій набір критеріїв), вибрати "найкращу" школу буває дуже нелегко. Тому портал Clear Admit вирішив розповісти, як абітурієнти можуть за допомогою рейтингів знайти найкращу для себе бізнес-школу.

Хоча при виборі важливо знати і загальні оцінки школи, редактори Clear Admit вважають, що кожному вступникові потрібно скласти свій рейтинг на підставі його власних інтересів і переваг. Нижче наведено кілька порад щодо того, як краще користуватися офіційними рейтингами.

1. Приведіть рейтинги до "спільного знаменника". Різні джерела рідко ставлять школу на ту ж саму позицію в рейтингу, тому спроба визначити "топ-5" може закінчитися розчаруванням. Краще взяти до уваги дані всіх рейтингів, а потім привести їх до "спільного знаменника". Наприклад, якщо школа, у якій ви хочете вчитися, всюди потрапляє в топ-15, то, незалежно від конкретних позицій у кожному з рейтингів, можете бути впевнені, що вона заслужила звання "топової" серед професіоналів і роботодавців. Можливо, вам не вдасться в такий спосіб визначити "номер один", але, принаймні, ви зможете розрізнити клас МВА програми.

2. Зверніть увагу на той аспект рейтингу, який важливий саме вам. Вступник повинен оцінювати, чи допоможе йому бізнес-школа здобути бажаний досвід. Тому задайте собі питання: Що найбільш важливе для вас у програмі MBA? Дехто найбільше цінує вірність школи кейсовому методу, іншим важливі розміри дослідницького центра, розмаїтість студентських організацій або можливість одержання подвійного ступеня. Дивлячись на окремі критерії рейтингу, ви можете вибрати школу виходячи з того, що потрібно саме вам. Наприклад, якщо вам цікаве підприємництво, спробуйте подати документи в школу із сильною підприємницькою програмою, навіть якщо вона трохи програє в інших аспектах - тим більше, якщо ці аспекти не грають для вас важливої ролі.

3. Подумайте про те, чим би ви хотіли займатися після закінчення бізнес-школи. Крім того, що ви хочете одержати від школи, варто подумати й про те, як навчання на МВА посприяє вашій майбутній кар'єрі. З рейтингових даних ви можете довідатися про можливості проходження практики, її тривалості, про відвідування роботодавцями кампуса. Такі дані особливо важливі, якщо ви точно знаєте, де хочете працювати після одержання диплома.

Окрім аналізу рейтингових даних, портал Clear Admit радить абітурієнтам бізнес-шкіл проводити самостійні дослідження, знаходити порівняльні переваги шкіл, спілкуватися зі студентами та випускниками, а також відвідувати кампус.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергієюРік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією
Засіло в голові. Наука успішного навчанняЗасіло в голові. Наука успішного навчання
Білл Гейтс рекомендує… 10 книжок про важливе в однійБілл Гейтс рекомендує… 10 книжок про важливе в одній

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)