ВАКАНСІЇ: Personal Assistant, English Interpreter
(вакансія від 18.09.2024)
Регіон: Київ
Зарплата: 10000 грн., Will pay every day
Вид зайнятості: неповна зайнятість
Досвід роботи: готові взяти без досвіду
ОПИС ВАКАНСІЇ

Assistant/ English Interpreter.
American businessman in Kiev is looking for an assistant for a part-time job.
Schedule flexible.
Requirements for successful candidates:
1. Must be able to speak English. 2. Must must be educated and a team player.
3. PC knowledge.
4. Must be well dressed at all times.
Good salary depending on employee.
GREAT FOR STUDENTS.
Work is mostly interpreting at banks, government offices and business centers.
Light office work. Basic translating, some computer work and making phone calls to banks on behalf of the employer.
Please, send application to Shawn Gazaleh. E=mail [см. контактную информацию ниже] Tel.+38098 42 555 24

Контактна інформація →

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка