ВАКАНСІЇ: Secretary
(вакансія від 16.09.2024)
Регіон: Київ
Зарплата: 30000 грн., flexible
Вид зайнятості: повна зайнятість
Досвід роботи: від 2 років
ОПИС ВАКАНСІЇ

We are seeking a Secretary for our office in Kyiv (Maidan area) who will:
- Respond to incoming inquiries and route them to responsible staff members
- Prepare documents using templates
- Answer phone calls
- Sort mail and forward it via email

Working Hours:
- Office-based position in Kyiv
- Monday to Friday, 9:30 AM to 5:30 PM

Requirements:
- Upper intermediate to fluent English proficiency
- Knowledge of a second language is an advantage

Benefits:
- 21 days of paid vacation
- Paid sick leave
- Employment as a private entrepreneur (FOP)

If you are interested, please send your resume with the subject line «Secretary Kyiv 2025». Don’t forget to include your salary expectations.

Контактна інформація →

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка