Цією справою зацікавилась Комісія з цінних паперів, хоча сам Джек Уелч і заявив, що інформація, надана суду, “перекручує багато пунктів його трудової угоди”. Тонкість “справи Уелча” полягає у тому, що він домовився про свої компенсації за 5 років до виходу на пенсію, тобто у 1996 році. У документі GE зазначалося, що Уелчу “буде наданий довічний доступ до пільг та послуг компанії, що прирівнюється до пільг та послуг, якими він користується зараз”.
General Electric Co. заявила про те, що їй стало відомо тільки на минулому тижні, що SEC проводить неофіційне розслідування. Тоді ж рада директорів компанії вирішила скасувати більшість пільг, наданих Уелчу. Рада директорів і Джек Уелч прийняли рішення, що останній буде самостійно оплачувати більшу частину своїх витрат. Розмір виплат визначений на рівні $2,5 млн на рік.
За думкою багатьох аналітиків, позитивний образ Уелча серйозно постраждає незалежно від того, збереже чи ні він за собою привілегії. Інвестори сподіваються, що така гучна справа примусить і інші компанії грати відкрито та інформувати акціонерів про зарплати і бонуси топ-менеджерів. Проте більшість спеціалістів настроєні скептично: бонуси при виході на пенсію отримали багато бувших керівників компаній, але жоден з них не поспішає наслідувати приклад Уелча.