Отримувати вітання на будь-яке свято так приємно! Тому дуже класно зараз, у часи девайсів та всіляких гаджетів, що кожна людина може поділитись вітальною листівкою будь-якої хвилини часу. Не потрібно надсилати листівку Укрпоштою, набагато простіше привітати онлайн, тим більше якщо одержувач перебуває в іншій країні.
Листівки з вітанням зараз й 1000 років потому
Сьогодні та завжди отримати листівку — це як зрозуміти, що хтось важливий на світі тебе любить, шанує, дорожить вашими відносинами. Такий крок у ваш бік приємний у будь-якому разі, він надихає, дозволяє будувати плани та мріяти без усіляких «але»!
Листівка 1000 років тому й не тільки
Варто знати, що вітальні листівки були «народжені» у Китаї, що й не дивно, бо саме китайці придумали бумагу. Ще більш ніж 1000 років тому вони залишали карточки з написами свого ім’я та побажання тим господарям, яких не заставали на місті під час новорічних свят. Це тільки зараз ми розуміємо, що Новий рік для них святкується цілий місяць.
У 1843 році англієць Г. Коул попросив свого друга намалювати картинку на маленькому прямокутному аркуші з щільної бумаги. Ось цей витвір сьогодні можна вважати першою листівкою на свято, яка пізніше була перетворена на 1000 копій!
Потім можна згадати справжній «бум» листівок на пам’ятні дні, колекції, яки збирала кожна родина та листівки, які передавалися з поколінь в покоління. Мабуть, й сьогодні у декого є такі та навіть чисті, які ждуть вітання. Потрібно тільки відкрити стару валізу, яку до того треба зняти з горища.
Сучасність вітальних листів як вона є
В час, коли святкування поширені, коли відзначають особливий день не тільки у колі родини, з друзями, а навіть з товаришами в офісі, треба мати змогу надіслати безкоштовну листівку, гарну, яскраву, з добрими словами. Ми вже давно не ходимо на пошту, не купуємо продукції та не відсилаємо приємні слова близько чи далеко.
Інтернет, розумні програмісти та талановиті дизайнери все змінили та пропонують каталог листівок українською мовою сьогодні тим, хто хоче:
- бути у тренді та знати всі національні свята рідною мовою. Для багатьох з них є вже традиційні вітальні слова, які не можна змінювати;
- будь-якої миті відправити листівку, навіть за океан. Людина, яка її отримає месенджером, електронним листом або ще як буде задоволена на всі 100%;
- обрати один варіант з 100500 можливих. Онлайн-листівкам немає кінця та кожна з них елегантна, неповторна, чудова та спрямована визвати позитивні емоції.
Цікаво знати: перша електронна листівка з’явилася на свято у далекому 1994 році. Тоді її можна було роздрукувати на принтері або надіслати тільки електронною поштою.
Особливі для особливих, або єднання та патріотизм українців
Останні події в нашій країні змінили багато що в нас самих. Тому авторські листівки для українців стали дуже важливі. І якщо до цього вітальний прямокутничок у синьо-жовтих кольорах треба будо шукати довго, то сьогодні майстри пропонують їх у великій кількості на будь-який смак!