ТЕНДЕНЦІЇ | Індекс впевненості 28 лютого 2006 р.

Глобальний огляд директорів від McKinsey: індекс впевненості

Економічна впевненість на підйомі у всьому світі, хоча й відрізняється у розрізі країн, особливо це відчувається у Китаї та Індії, економіки яких швидко розвиваються.

Впевненість директорів у глобальній економіці зростає вперше за останні 2 роки, як показує останній глобальний огляд від McKinsey Quarterly (графік 1). У дослідженні взяло участь 4238 респондентів з 116 країн.

Американські директори позбавилися свого песимізму, так як ціни на паливо знизилися, споживачі стали більш оптимістичними і вартість долара зросла. Так, вони знову стали одними з найбільш впевнених у своїй економіці (графік 2).

Керівників усього світу зараз можна назвати скоріш впевненими у своїх економіках, ніж ні. Але Глобальна впевненість залишається значно нижчою, ніж була у лютому 2004 р., коли її вперше оцінили.

Директори в Китаї та Індії — дві економіки, що розвиваються надзвичайно швидкими темами — виказують дуже різні рівні впевненості. Керівники Індії є набагато впевненішими, ніж їх китайські колеги (у цілому, на 18%). Найбільші відмінності спостерігаються у тому, як респонденти характеризують теперішні умови в своїх галузях. Ще 6 місяців тому китайські директори виказували великі надії щодо цих умов, зараз же впевненість знизилася на 9%. Загалом, їх відношення до стану своїх галузей можна охарактеризувати як нейтральне.

Тенденції щодо планування китайськими керівниками найму працівників доходять до крайнощів. Позитивним є те, що 62% (проти 38% у світі) відзначають, що їх компанії планують наймати робітників протягом наступних 6-ти місяців. З іншого боку, ті директори, що планують звільнення робітників (лише 8%), робитимуть це більш жорстко, ніж інші (графік 3).

В Азії службовці є більш впевненими в поточних економічних умовах своїх країн, ніж у стані своїх галузей (графік 4). Багато галузей регіону страждають від непевностей з тарифами; а їх зростання часто обмежене ресурсними обмеженнями, дефіцитом таланту і політикою уряду. Незважаючи на це, азійські керівники та їх колеги зі всього світу не втрачають надію щодо майбутніх галузевих умов, як і рік тому.

За матеріалами "The McKinsey Global Survey of Business Executives: Confidence Index, January 2006", The McKinsey Quarterly (January 2006).



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Діяти як переможець, думати як переможецьДіяти як переможець, думати як переможець
Рік корисних звичок. Повний курс знань, щоб набути звичок, важливих для добробуту і щастя. Збірник самарі + аудіокнигаРік корисних звичок. Повний курс знань, щоб набути звичок, важливих для добробуту і щастя. Збірник самарі + аудіокнига
Фриланс здорової людини. Стоп’ятсот лайфхаків від замовників і виконавцівФриланс здорової людини. Стоп’ятсот лайфхаків від замовників і виконавців

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)