БІЗНЕС-ОСВІТА | GMAT 23 квітня 2012 р.

Чотири міфи GMAT

Як відомо, для вступу до більшості провідних світових бізнес-шкіл потрібно складати так званий Graduate Management Admission Test (GMAT). Видання The Princeton Review руйнує чотири основні міфи, які оточують цей іспит.

Чотири міфи GMAT

Міф 1: Вам потрібно отримати не менше 700 балів, щоб вважатися конкурентоспроможним абітурієнтом

Факт: У GMAT ви можете набрати від 200 до 800 балів. Але тільки 7% студентів набирають більше 700 балів. Дві третини людей, які складають цей тест, отримують від 400 до 600 балів. І хоча деякі школи дійсно стверджують, що у них навчаються студенти із показником GMAT 700, важливо пам'ятати, що це всього лише середнє значення. Навіть у топових школах є студенти, які набрали менше 700 балів.

З іншого боку, навіть якщо ви належите до 7% щасливчиків, яким вдалося отримати більше 700 балів за GMAT — це ще зовсім не гарантує, що вам вдасться пройти відбір. Адже зрештою тест GMAT — це лише один із багатьох факторів оцінки.

Міф 2: GMAT тестує ваше знання принципів бізнесу

Факт: Насправді GMAT тестує ваші математичні та вербальні здібності, а також ваші аналітичні та письмові навички. В тесті немає жодних специфічних принципів бізнесу, окрім, хіба що, загальних сценаріїв рішення проблем.

Міф 3: GMAT вимагає знання складних математичних концепцій

Факт: Математика у GMAT може видатися складною через спосіб представлення завдань, а не через самі концепції, які використовуються. Ви не зіткнетесь зі складним математичним численням чи тригонометрією у GMAT. По суті, вам цілком вистачить знань, отриманих у 7-8-му класі загальноосвітньої школи.

Міф 4: Всі запитання у GMAT мають однакову "вагу"

Факт: GMAT — це комп'ютерний тест. Всі питання в ньому розташовані в порядку зростання складності. GMAT починається із запитання середньої складності. Якщо ви відповідаєте на нього правильно — система видає вам трішки складніше запитання. Якщо ж ви робите помилку — система видає вам дещо простіше запитання. Таким чином питання на початку кожної секції мають найбільший вплив на ваш фінальний результат.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Включайся! Жінки, робота й воля вести за собоюВключайся! Жінки, робота й воля вести за собою
Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблемВитончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем
Освіта проти таланту. Сила творчостіОсвіта проти таланту. Сила творчості

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2025, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)