НОВИНИ від 30.07.2004


Рівень розвитку людства

Відповідно до щорічної доповіді ООН про рівень розвитку людства (Human Development Report 2004), майже всі країни колишнього Радянського Союзу віднесені до країн із "середнім рівнем розвитку", за винятком країн Балтії, які відносяться до групи з "високим рівнем розвитку" людського потенціалу.

Індекс розвитку людини характеризує країни світу за 3-ма основними критеріями: 1) довголіття на основі здорового способу життя, 2) рівень грамотності населення і розміри витрат на освіту і 3) гідний рівень життя, оцінюваний на основі розмірів ВВП на душу населення. 177 країн світу розділені на три групи: країни з високим, середнім і низьким рівнем розвитку людського потенціалу.

У цьому рейтингу Естонія займає 36-е місце, Литва — 41-е, Латвія — 50-е, Росія — 57-е, Бєларусь — 62-е, Україна — 70-е, Казахстан — 78-е, Вірменія — 82-е, Туркменістан — 86-е, Азербайджан — 91-е, Грузія — 97-е, Узбекистан — 107-е, Киргизстан — 110-е, Молдова — 113-е, Таджикистан — 116-е. У п'ятірку країн світу з найвищим рівнем людського потенціалу входять Норвегія, Швеція, Австралія, Канада і Нідерланди. США займають 8-е місце.

Джерело — Washington ProFile.






  ВСІ НОВИНИ



МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua