Міжнародний інформаційно-консалтинговий центр запрошує представників українських і зарубіжних фірм: заступників директорів по фінансам; фінансових директорів і менеджерів; керівників і спеціалістів фінансових і планово-економічних служб, взяти участь в одноденному семінарі-практикумі "Проблеми ефективного управління грошовими потоками підприємства. Практичні аспекти".
Семінар проводитиметься 23 листопада 2001 р. у Конференц-залі Готелю "Салют" (м. Київ, вул. Січневого повстання, 11-А).
Слухачам семінару будуть запропоновані ефективні методики постановки фінансової системи на підприємстві і управління дефіцитом грошей, методи визначення необхідного рівня коштів. Програма семінару носить практичний характер з урахуванням специфіки роботи підприємств в Україні.
В ПРОГРАМІ СЕМІНАРУ:
Останні зміни й аналіз фінансового законодавства України. Закон України "Про фінансові послуги і державне регулювання ринків фінансових послуг"
Методи аналізу грошових потоків. Поняття потоку грошових коштів. Аналіз грошових потоків від основної, інвестиційної і фінансової діяльності компанії. Аналіз фінансового стану компанії на основі показників грошового потоку. Розрахунок розміру грошового потоку.
Поточне управління грошовим потоком. Основні задачі поточного управління грошовим потоком. Особливості управління запасами. Визначення коефіцієнтів інкасації. Визначення середнього необхідного залишку коштів.
Стратегічне управління коштами.
Вартісний підхід до управління грошовими потоками компанії. Зміна вартості грошей у часу. Урахування інфляції. Визначення ставки дисконтування. Умови реалізуємості інвестиційного проекту. Оцінка і критерії ефективності інвестиційних проектів. Прийняття інвестиційний рішень і врахування ризику.
Управління грошовими потоками і вартість компанії. Вартість компанії як інтегральний критерій ефективності управління. Основні чинники, що впливають на вартість компанії. Методи оцінки вартості компанії на основі дисконтованого грошового потоку. Система моніторингу і управління вартістю компанії.
Планування кредиторської і дебіторської заборгованості. Методи управління дебіторською заборгованістю. Як домогтися усунення небажаних податкових наслідків дебіторської заборгованості. Аналіз практичних схем.
Додаткова інформація та реєстрація за телефоном: (044) 237-20-25.