Київський міжнародний Фестиваль Тренінгу 2011
(ЗВІТ)
6-7 липня 2011 р. відбувся V Київський міжнародний Фестиваль Тренінгу 2011, який знову порадував всіх учасників теплою дружелюбною атмосферою й насиченою 2-денною програмою!
Фестиваль Тренінгу, насамперед, цікавий своєю унікальністю. В Україні немає подібних заходів, які дозволяють за 2 дні ознайомитися з поточним станом ринку тренінгу й збирають разом на одній площадці замовників і виконавців навчальних програм.
І цього разу Фестиваль підтвердив свою унікальність і звання одного із кращих HR-заходів України. За 2 дні учасники одержали можливість відвідати найбільш цікаві з 40 виступів. У результаті, кожен відвідувач зміг провести час на Фестивалі максимально ефективно й корисно і, крім цього, знайти цікавих тренерів для співробітництва в майбутньому. А сама обстановка Фестивалю сприяла легкому й невимушеному спілкуванню учасників і встановленню нових ділових контактів.
У перший день робота проходила паралельно в 4-х залах, у яких у режимі нон-стоп тренери презентували себе й свої послуги. У виступаючих була можливість вибрати один із 4-х форматів: мікротренінг, виступ, круглий стіл і візитка. Учасниками програми першого дня Фестивалю стали представники наступних компаній: Scriptum, Pucelik Consulting Group, B2B-Ray, Strategic Consulting Group, "Техноматика", "Колегіум тренерів і консультантів", TZ Partners, "Тренінг Студія Діани Кебас", "Міжнародний Інститут менеджменту", EQ Impact, "ЕКОПСІ Консалтинг", "Компас", Bogush Time, "MBA-Центр", Dneproff, JANSEN Capital Management, "Олімпія", KPD, "КІЙ ", "Тренінг Студіо", "Перший Міжнародний Портал Вебінарів", MOBITI, "Київський Інститут Часу", Morzhova&Partners, незалежні бізнес-тренери Станіслав Ізюмов і Андрій Ніколов.
Як завжди, Фестиваль не обійшовся без новинок і сюрпризів. 6 липня в одному із залів учасників очікувала сесія для HR і T&D директорів, у ході якої відбулися виступи керівників відділів управління, розвитку й навчання персоналу провідних компаній України. В'ячеслав Ковальов, керівник напряму організаційного розвитку персоналу банку "ПУМБ", розповів про систему щорічної оцінки діяльності персоналу, що застосовується в банку. Руслан Лемещук, директор з персоналу компанії "Галнафтогаз", у своєму виступі розповів про систему навчання персоналу, що дозволяє орієнтувати весь персонал компанії на високий рівень сервісу. Про роботу корпоративного університету й тих переваг, які він дає компанії в процесі розвитку персоналу, розповіла Альона Одноралова, директор з персоналу компанії Inter Media Group. Згодом до виступаючих приєднався Віталій Стефурак, керівник відділу навчання й інновацій компанії McDonald's, і всі експерти стали учасниками панельної дискусії. Ведучий дискусії Віталій Михайлов ініціював обговорення різних питань, відповідями на які ділилися запрошені гості. У ході дискусії обговорювалися наступні питання:
- Ключові елементи політики розвитку й навчання персоналу в компанії.
- Досвід взаємодії із зовнішніми провайдерами тренінгових послуг.
- Відповідність попиту та пропозиції на ринку розвитку й навчання: наскільки існуючі продукти збігаються з потребами компаній?
- Перспективи розвитку ринку навчання персоналу в найближчі 2 роки.
І по закінченню першого дня всіх учасників очікував традиційний Тренерський двобій, на якому 3 тренера змагалися за звання кращого за версією Фестивалю Тренінгу 2011. Учасниками двобою цього року стали:
- Олександр Белоконь, керівник компанії MOBITI;
- Наталія Давидова, бізнес-тренер;
- Людмила Чернова, "Українська Академія Тренінгу".
Експертами двобою виступили Григорій Хмельницький ("Колегіум тренерів і консультантів"), Руслан Лемещук ("Галнафтогаз") і бізнес-тренер Андрій Ніколов. По закінченню кожного виступу учасників двобою експерти давали зворотний зв'язок, звертаючи увагу на сильні й слабкі сторони, і рекомендували, як можна поліпшити свою майстерність.
Суддями двобою виступили учасники Фестивалю, 10 з яких заповнювали спеціальні оцінні форми після виступу кожного тренера. Саме на підставі цих оцінок і був обраний переможець Тренерського Двобою 2011 — Наталія Давидова. А паралельно із тренерським двобоєм в одному із залів проходив мікротренінг Ірини Моржової та Лесі Коцарь (Morzhova&Partners) на тему: "Чи здатне навчання управлінню змінами змінити управління в компанії?"
У другий день відбулися майстер-класи, що зібрали всіх бажаючих не тільки одержати теоретичні знання, але й розвити власні навички і здатності. Цього року їх провели: Олександр Бражник, "Ефективні практики розвитку лідерства" (Росія, Москва); Олена Учиткіна, "Інвестиції в розвиток персоналу й оцінка ефективності навчання" ("T&D агентство 360 градусів", Росія, Москва); Дуглас Харрісон, "Iceberg. Problems with international communications" (Шотландія); Микола Вовченко й Людмила Черненко, "Модель логічних рівнів в індивідуальному й командному коучингу" ("Українська академія тренінгу", Україна, Київ), Андрій Ніколов "Визначення потреби в навчанні й ефективне читання думки" (Україна, Київ).
Учасниками V Київського Фестивалю Тренінгу 2011 стали 158 чоловік з різних міст України й інших країн.
Фестиваль Тренінгу не даремно називається київським — більшість учасників — це представники столиці України. Проте, захід відвідали тренери й HR-керівники компаній інших українських міст, а також країн зарубіжжя.
Додаткові матеріали:
За матеріалами пост-релізу Оргкомітету Київського Фестивалю Тренінгу.
|