ТЕНДЕНЦІЇ | Digital Transformation 27 листопада 2020 р.

Глобальні прогнози в області цифрової трансформації на 2021 рік і далі

Дослідницька компанія IDC представила нове дослідження ринку цифрової трансформації (DX). Згідно зі звітом «IDC FutureScape: Worldwide Digital Transformation 2021 Predictions», незважаючи на глобальну пандемію, прямі інвестиції в цифрову трансформацію як і раніше будуть рости із середньорічним темпом зростання (CAGR) 15,5% у період з 2020 по 2023 рік і, як очікується, наблизяться до 6,8 трлн доларів, оскільки компанії будуть використовувати існуючі стратегії та інвестиції, перетворюючись у масштабні цифрові підприємства майбутнього.

Глобальні прогнози в області цифрової трансформації на 2021 рік і далі

Аналітики IDC Боб Паркер (Bob Parker) і Шон Фіцджеральд (Shawn Fitzgerald) поділилися ключовими прогнозами, які вплинуть на ІТ-директорів та ІТ-фахівців у контексті цифрової трансформації протягом наступних 1-5 років, і дали свої рекомендації з управління наслідками цих прогнозів у пріоритетах інвестицій в ІТ і стратегіях впровадження.

Отже, глобальні прогнози IDC в області цифрової трансформації включають наступні пункти.

Прогноз 1: Прискорені інвестиції в DX створюють економічну гравітацію. Економіка продовжує слідувати курсом цифрової трансформації, і до 2022 року 65% глобального ВВП буде привнесено цифровими перетвореннями, які забезпечать понад 6,8 трлн дол. прямих інвестицій у DX у період з 2020 по 2023 рік.

Прогноз 2: Зрілість організаційних структур і планів розвитку цифрових підприємств. До 2023 року 75% організацій матимуть всеосяжні плани здійснення цифрової трансформації проти 27% сьогодні, що призведе до реальних перетворень всіх сфер бізнесу і життя суспільства.

Прогноз 3: Зрілість цифрових систем управленія. До 2023 року 60% керівників компаній списку Global 2000 перенесуть приціл управління з процесів на результати, сформувавши більш гнучкі, інноваційні та емпатичні операційні моделі.

Прогноз 4: Зростання використання цифрових платформ і розширених екосистем. До 2025 року через нестабільність глобальних умов 75% керівників бізнесу будуть використовувати цифрові платформи і можливості екосистем, щоб адаптувати свої ланцюги створення вартості до нових ринків, галузей і екосистем.

Прогноз 5: Пріоритет цифрового підходу. Принцип «digital first» починає переважати у всіх сферах діяльності, і в 2021 році 60% організацій вкладуть значні кошти у формування цифрового досвіду своїх співробітників, трансформуючи відносини між роботодавцями і персоналом.

Прогноз 6: Переосмислення бізнес-моделей. До 2021 року принаймні 30% організацій прискорять інновації, спрямовані на переосмислення операційних і бізнес-моделей, скорочуючи терміни реалізації програм трансформації для забезпечення успіху в майбутньому.

Прогноз 7: Сталий розвиток і DX. До 2022 року більшість компаній отримають більше реальної віддачі, поєднуючи цифрову трансформацію зі стратегією сталого розвитку. Таким чином проекти, що керуються цифровою технологією та забезпечують стійкий розвиток, стануть стандартом де-факто.

Прогноз 8: Цифрова корпоративна культура. Аби успішно працювати в економіці з домінуванням цифрових технологій, у 2025 році 50% організацій сформують корпоративну культуру, оптимізовану для цифрової трансформації — клієнтоорієнтовану і керовану потоком даних.

Прогноз 9: Прискорення цифрового досвіду. До 2022 року 70% всіх організацій прискорять застосування цифрових технологій, трансформуючи існуючі бізнес-процеси, щоб підвищити взаємодію з клієнтами, продуктивність співробітників і стійкість бізнесу.

Прогноз 10: Платформи бізнес-інновацій. До 2023 року 60% компаній зі списку G2000 створять власну платформу трансформації бізнесу для підтримки інновацій та зростання в умовах «нової нормальності».

«Організації, в основі яких лежать нові цифрові бізнес-моделі і які успішно здійснюють свої загальнокорпоративні стратегії за допомогою цифрових платформ, матимуть хороші можливості для подальшого успіху в економіці цифрових платформ. Наші прогнози цифрової трансформації на 2021 рік демонструють помітні можливості виділитися на ринку завдяки стратегічним ініціативам у цій області», — прокоментував результати звіту Шон Фіцджеральд (Shawn Fitzgerald), директор із досліджень в IDC.

Ілюстрація: Simply Communicate



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Торгівці правдою. Бізнес на новинах та битва за фактиТоргівці правдою. Бізнес на новинах та битва за факти
Сила звички. Чому ми діємо так, а не iнакше в життi та бiзнесiСила звички. Чому ми діємо так, а не iнакше в життi та бiзнесi
Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесіКмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)