ТЕНДЕНЦІЇ | GCC 8 липня 2024 р.

Сучасні глобальні центри можливостей як двигуни винаходів

Глобальні центри можливостей революціонізують способи ведення бізнесу, виступаючи в ролі ключових рушіїв інновацій у різних галузях, — свідчить новий звіт від компанії Accenture.

Епоха генеративного штучного інтелекту обіцяє значно розширити можливості та вплинути на всі форми ШІ — і, по суті, на всі технології. Щоб реалізувати цей потенціал і процвітати в наступному десятилітті, компанії мусять докорінно переосмислити свою діяльність. І кожній компанії потрібні талановиті фахівці для стратегічного застосування технологій, даних і ШІ для трансформації бізнесу.

Ця трансформація передбачає переосмислення кожної частини бізнесу — від інновацій і взаємодії з клієнтами до розробки продуктів і досліджень. Також дуже важливо змінити культуру компанії та забезпечити, щоб навички співробітників розвивалися разом з організацією, створюючи і розвиваючи робоче місце, яке максимально розкриває потенціал персоналу.

Отже, питання полягає в тому, як ви можете економічно ефективно отримати доступ до необхідних вам талантів, створити та розкрити їх у масштабах, які дійсно сприятимуть розвитку вашого бізнесу?

Відповідь — Глобальні центри можливостей (Global Capability Centres, GCC), які перетворилися на справжні двигуни переосмислення бізнесу.

Сучасні центри глобальних можливостей як двигуни винаходів

GCC на конкурентній основі надають вам доступ до глобального пулу талантів найвищого рівня, оснащених новітніми технологіями та навчальними програмами, які необхідні компаніям для того, щоб випереджати галузеві тренди, безперервно впроваджувати інновації та забезпечувати стале зростання.

GCC слугують централізованим глобальним ресурсом талантів, доступним для керівників усіх бізнес-функцій. У деяких організаціях GCC функціонують як продовження штаб-квартири, де вищі керівники керують глобальними командами та очолюють міжнародні стратегії. Ці центри часто зосереджуються на таких ключових сферах, як технологічні інновації, дизайн продуктів, інжиніринг та основні корпоративні функції. Вони також можуть підтримувати такі корпоративні функції, як юридичні послуги, нерухомість, податки та казначейство, і загальні послуги.

Сьогодні сучасні GCC пропонують набагато більше, ніж оптимізацію витрат або покращення бек-офісу — вони допомагають компаніям швидше оцифровувати, розкривати цінності в масштабах підприємства та стимулювати зростання.

П’ять кроків до переосмислення за допомогою GCC

  1. Розробіть комплексну стратегію управління талантами. Визначте конкретні навички та здібності, які необхідно розвинути/посилити в GCC для досягнення бізнес-цілей.

  2. Оберіть локацію, багату на таланти. 62% висококваліфікованих фахівців проживають в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, Африці та Латинській Америці (за оцінками, до 2030 року цей показник зросте до 67%).

  3. Створіть своє цифрове ядро. Розширюйте технічні можливості, які відповідають ширшим цілям організації; плануйте постійні інвестиції.

  4. Сприяйте міжфункціональній співпраці. GCC сприяють спільній роботі над інтеграцією даних, технологій і бізнес-процесів, що дає змогу досягти міждисциплінарних результатів.

  5. Підключіть свою культуру. GCC допомагають перезавантажити культуру. Всеохоплююча культура, яка забезпечує співробітникам, незалежно від їхнього місцезнаходження, кращі умови для роботи, сприяє зростанню доходів на 7,4%.

«GCC допомагають організаціям отримати доступ до цінних, різноманітних мереж талантів, стимулювати довгострокове зростання та інновації, а також забезпечити гнучкість — і все це при збереженні власної корпоративної культури та цінностей», — зазначив Маніш Шарма (Manish Sharma), CEO Accenture в Північній Америці


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Білл Гейтс рекомендує… 10 книжок про важливе в однійБілл Гейтс рекомендує… 10 книжок про важливе в одній
Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесіКмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі
12 важелів успіху12 важелів успіху

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2025, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)