БІЗНЕС-ОСВІТА | EdTech 3 квітня 2024 р.

П’ять ключових трендів, які формуватимуть EdTech-ринок до 2030 року

У міру прискорення цифрової революції освітні технології (EdTech) залишатимуть незгладимий слід у житті людей та економіці в усьому світі.

Технології змінюють і вдосконалюють освітній сектор у всьому світі — від заповнення прогалин у робочій силі до зростаючого акценту на психічному здоров’ї в освіті. І це явище торкається всіх, хто навчається — чи то дитина, яка вперше йде до школи, чи дорослий учень, який прагне вдосконалити свої навички для роботи і кар’єри в майбутньому.

У наступні 10 років у світі буде 800 мільйонів випускників початкової школи та 350 мільйонів випускників вищих навчальних закладів, а витрати на освіту в усьому світі до 2030 року сягнуть $10 трильйонів. У цій зростаючій глобальній освітній екосистемі Edtech відіграватиме вирішальну роль.

5 ключових трендів, які формуватимуть EdTech-ринок до 2030 року

5 нових трендів в EdTech

У міру розвитку галузі з’являються п’ять ключових трендів. Вони вже формують світ EdTech та освіти — і продовжуватимуть це робити впродовж наступних років для сотень мільйонів людей по всьому світу.

1. Підвищення кваліфікації: підготовка робочої сили майбутнього

Невпинний розвиток автоматизації, штучного інтелекту (ШІ) та оцифрування змінює ринок праці. Як наслідок, підвищення кваліфікації та перекваліфікація робочої сили стали нагальною потребою. За даними ОЕСР, протягом наступного десятиліття майже 1 мільярд робочих місць у всьому світі зазнають значних змін завдяки технологіям.

Суспільні настрої вказують на те, що традиційна вища освіта часто не справляється з цим завданням, підкреслюючи потребу в доступних, гнучких навчальних рішеннях. Зі зростанням попиту на всіх рівнях ринку праці такі платформи, як Degreed, Interplay Learning і Workera — всі EdTech-підприємства — стають ключовими в розширенні можливостей людей для досягнення успіху на динамічному ринку праці.

Цей тренд, коли люди використовують платформи EdTech для підвищення кваліфікації для мінливого ринку праці, не демонструє жодних ознак ослаблення.

2. Штучний інтелект: революційний досвід навчання

Штучний інтелект відкриває нову еру в освіті, пропонуючи персоналізований та ефективний досвід навчання. ШІ на ринку освіти стрімко зростатиме: за оцінками, до 2028 року глобальне зростання становитиме приблизно $21 млрд.

ШІ впроваджується практично в кожній компанії, що займається освітніми технологіями, і матиме значний вплив на бізнес-моделі та учнів. Такі інноваційні рішення, як Amira Learning, Sizzle AI і Workera AI, є лідерами ринку у використанні штучного інтелекту в освіті, використовуючи його для надання підтримки 1:1, аналізу навичок і підвищення продуктивності, революціонізуючи освіту.

3. Кадри: залучення нових талантів у сферу EdTech

Оцифрування та ШІ дозволили залучити в сектор EdTech талановитих фахівців найвищого рівня. Досвідчені спеціалісти з технологічних гігантів засновують EdTech-компанії, усвідомлюючи величезний потенціал цього ринку. Такі підприємці, як Раджен з Kyron, Джером Песенті з Sizzle та Еран Мегіддо з Maximal Learning, мають багатий досвід, щоб скористатися можливостями та впровадити нові інновації у сфері EdTech.

4. Психічне здоров’я: формування добробуту

У міру того, як світ долає наслідки пандемії, все більше уваги приділяється підтримці психічного здоров’я в освіті. Тривожні статистичні дані Центру контролю та профілактики захворювань США (CDC) щодо нагляду за ризикованою поведінкою молоді підкреслюють нагальність цього питання. Такі організації, як Hazel Health, Panorama Education, Thrive Global і Woebot, що займаються вирішенням психічних і соціально-емоційних проблем, з якими стикаються учні K-12 (початкової та середньої школи), і сприяють здоровому і щасливому життю, дійсно знаходяться на передньому краї цієї роботи.

5. Результати: пріоритезація вимірювання впливу

У секторі EdTech визначення пріоритетів впливу та результатів має вирішальне значення. Це важливо для побудови стійкого бізнесу та забезпечення ефективної освіти. Без надійних даних про результати складно оцінити, що саме працює для кінцевих користувачів.

В освіті K-12 брак даних про впровадження продуктів і результати змушує округи випробовувати в середньому 2591 інструмент EdTech щороку, що перешкоджає зусиллям, спрямованим на подолання поточних і спричинених пандемією втрат у навчанні. США у 2023 році таким чином витратили $101,8 млрд на підготовку робочої сили. На сучасному ринку, де є мільйони незаповнених робочих місць і ще більше тих, що потребують підвищення кваліфікації, розуміння впливу інвестицій є ключовим.

За матеріалами WEF.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Не нюнь. Просто, трясця йому, зроби це!Не нюнь. Просто, трясця йому, зроби це!
Як управляти собою. Класика Harvard Business ReviewЯк управляти собою. Класика Harvard Business Review
Рік корисних звичок. Повний курс знань, щоб набути звичок, важливих для добробуту і щастя. Збірник самарі + аудіокнигаРік корисних звичок. Повний курс знань, щоб набути звичок, важливих для добробуту і щастя. Збірник самарі + аудіокнига

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2025, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)