ТЕНДЕНЦІЇ | Здоров'я працівників 14 лютого 2007 р.

Товсті, хворі та непродуктивні

Разом із збільшенням кількості "сидячих" посад, співробітники стають товстішими, більш схильними до захворювань, та набагато менш продуктивними через хронічні хвороби серця чи діабет. Проте, проблемам здоров'я приділяється занадто мало уваги, а на їх вирішення завжди не вистачає коштів. Нове дослідження, проведене PricewaterhouseCoopers Health Research Institute спільно з World Economic Forum виявило тенденцію до загального погіршення здоров'я працівників та негативний ефект для компаній.

Економічні наслідки хронічних захворювань для розвинутих країн, та країн, які розвиваються оцінюються в розмірі 3% ВВП. Тому компаніям слід звертати особливу увагу на здоров'я своїх співробітників. Особливо, зважаючи на той факт, що основними причинами хвороб стають ті фактори, які цілковито можуть залежати від контролю компанії: куріння, неправильне або нерегулярне харчування, нестача фізичних вправ, стрес на роботі і т. п. Попри це, тільки три відсотки бюджету, який виділяється на сферу охорони здоров'я, витрачається на попередження захворювань.

"Переваги, які отримує компанія, що включається у програму попередження захворювань, дуже відчутні. І насамперед це можливість приваблення та утримання талановитих здорових співробітників, — стверджує Simon Leary, партнер PricewaterhouseCoopers. — Компанії мають всі необхідні важелі для того, щоб суттєво покращити фізичний стан своїх співробітників, і тим самим позитивно вплинути на результати діяльності самих організацій".

Попри те, що США поки-що залишається найтовстішою нацією у світі (більше, ніж половина дорослих мешканців США страждають від надмірної ваги чи ожиріння), такі країни як Китай та Індія наближаються до показників США шаленими темпами. Швидкість ожиріння населення Індії та Китаю перевищує навіть швидкість розвитку економіки цих країн.

Дослідження робить висновок, що близько 2% капіталу, який виділяється на персонал, є марно втраченим через неспроможність хронічно хворих працівників ефективно виконувати свою роботу, чи просто через їх відсутність за хворобою.

Радує те, що більшість компаній починають усвідомлювати важливість корпоративних програм покращення фізичного стану працівників. Так, більше ніж половина опитаних компаній планує запровадити чи розширити програми здоров'я протягом найближчих п'яти років.

За інформацією management-issues.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Ігропрактика. Перший підручник з ефективного проведення прикладних ігорІгропрактика. Перший підручник з ефективного проведення прикладних ігор
Емоції на роботі. Як вони сприяють нашій успішностіЕмоції на роботі. Як вони сприяють нашій успішності
Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний часТворча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)