Перевинайдені зміни: новий план для безперервних, значущих, успішних змін
Дослідження Accenture «Change Reinvented» окреслює новий план досягнення досконалості в умовах безперервних змін. Він включає послідовне застосування перевірених, а також більш інноваційних практик, які тепер можливі завдяки використанню технологій. Експерти Accenture називають це коефіцієнтом здатності до змін (Change Capability Quotient, CCQ).
У сучасному бізнес-ландшафті безперервні зміни — це нова реальність, і вміння орієнтуватися в ній має важливе значення для активізації стратегії та подальшого розвитку організацій. Епоха генеративного штучного інтелекту переверне уявлення про традиційне «управління змінами».
Тепер у грі подвійний мандат — більш глибоке залучення співробітників і досягнення кінцевих результатів. Оскільки ми стоїмо на порозі безпрецедентних змін у динаміці ринку, технологіях та очікуваннях робочої сили, здатність ефективно орієнтуватися та вимірювати зміни стала критично важливою компетенцією для керівників вищої ланки. Проте, ці практики не завжди добре зрозумілі і не завжди послідовно застосовуються. У звіті розглядаються нові підходи, які можуть перетворити часто лякаюче явище «ще однієї трансформації» на можливості для інновацій та зростання — як для організацій, так і для їхніх співробітників.
Красномовні цифри:
- 80% організацій мають зміни як частину свого довгострокової візії.
- 95% організацій пройшли 2+ трансформації за останні три роки.
- 96% керівників вищої ланки планують виділити більше 5% доходу на проєкти змін протягом наступних трьох років.
- 100% керівників вищої ланки очікують значних змін у своїй робочій силі.
- Проте лише 30% впевнені у своїй здатності впроваджувати зміни.
Підвищуючи зрілість практик змін, викладених у дослідженні, організації можуть перетворитися на динамічні, стійкі структури, здатні перевершити очікування та досягти значущих результатів, у тому числі:
- Вищі фінансові показники, з річним зростанням доходів в середньому на 5 відсоткових пунктів більше, ніж в інших компаніях.
- Кращий досвід, який відповідає потребам співробітників, розкриває їхній потенціал та вдвічі підвищує ймовірність того, що вони почуватимуться у добробуті.
- Швидші результати: організації-лідери на 80% частіше досягають успішної трансформації згідно графіку.
Вони також мають більше шансів приєднатися до так званих «реінвенторів» (перевинахідників) — елітних 9% компаній, які не лише трансформуються, але й постійно випереджають своїх конкурентів.
Роль лідерів як «архітекторів змін» є центральною для висновків дослідження. Лідери мають не лише ініціювати трансформації, але й інтегрувати зміни у свою культуру, узгоджуючи їх з основними цілями та цінностями. Лідери, які забезпечують ясність і мотивацію та досягають успіху в цих сферах, не просто управляють змінами — вони надихають і сприяють їхньому впровадженню.
Коефіцієнт здатності до змін (CCQ) надає план для безперервних, значущих, успішних змін. Це дослідження кодифікує практики, які тісно пов’язані з результатами. Це заклик до дії для лідерів, щоб вони взяли на себе роль архітекторів змін, застосовуючи практики, які дозволяють організаціям процвітати в постійно мінливому середовищі. Реалізація справжньої сили CCQ полягає у створенні міцного фундаменту разом з інноваційними можливостями, необхідними для каталізації вищої продуктивності.
|