ІНТЕРВ'Ю | Frank Wagner 10 червня 2011 р.

Інтерв'ю з Френком Вагнером, експертом з питань компенсаційної політики Google

Френк Вагнер (Frank Wagner) займає посаду директора компенсаційної політики у Google з 2007-го року, коли він вперше приєднався до компанії. До Google Френк 20 років займався консультуванням з питань компенсацій у Hewitt Associates. В інтерв'ю, яке наведене нижче, він розповідає про причини, які привели його у сферу компенсацій, ділиться ідеями, які найбільше вплинули на його професійне зростання та робить прогнози на майбутнє.

Френк Вагнер (Frank Wagner)
Френк Вагнер
(Frank Wagner)
З.: Що привело Вас у сферу компенсацій?

В.: Моєю першою роботою була фінансова аналітика у Northrop Corporation і вже через два роки ця сфера здавалася мені занадто повторюваною та передбачуваною. В сенсі того, що конкретно зі мною не відбувалося нічого нового. Тоді мені доводилося частково співпрацювати з відділом компенсації, і така робота здалася мені дуже свіжою та цікавою, оскільки мала найбезпосередніший вплив на людей. У мене з'явився шанс приєднатися до Джері Вайда (Jerry Wajda) та Арта Хенді (Art Handy), коли вони заснували Handy and Wajda Consulting Group. Саме з цього почався мій професійний розвиток як експерта з питань компенсації.

З.: Чи були якісь ідеї/особи/праці, які найбільше вплинули на Ваше професійне зростання?

В.: Джері Вайда став моїм першим наставником у цій сфері. Він завжди мав безліч креативних ідей: як пов'язати між собою компенсацію та результативність, як оцінювати різні рівні ефективності тощо. І він завжди прагнув ідентифікувати та аналізвати тенденції.

Маргарет Бентсон (Margaret Bentson), мій менеджер протягом перших п'яти років у Hewitt, також мала на мене великий вплив. Вона навчила мене, що успішність нової компенсаційної програми у більшості випадків можлива тільки завдяки правильній комунікації.

З.: А чи можете Ви порадити якусь працю або книгу, корисну для початківців у компенсаційній сфері?

В.: Більшість бізнес-книг надзвичайно нудні. Втім, на мою думку, все ж таки можна відшукати приємні винятки. Наприклад, книга Деніела Пінка (Daniel Pink) "Драйв" (Drive) змушує задуматися про багато важливих аспектів.

Також, коли я тільки починав свій кар'єрний розвиток, мені в нагоді дуже стала книга "Посібник із компенсаційного та зарплатного адміністрування" (The Handbook of Wage and Salary Administration) Мілтона Рока (Milton Rock). Втім, сфера дуже розвинулася і змінилася з того часу і потрібно мати це на увазі, читаючи книгу.

З.: А як, на Вашу думку, буде розвиватися сфера компенсації в майбутньому?

В.: Очевидно, що прагнення компаній перекладати частину своїх ризиків на працівників (що призводилося до надзвичайної популярності гнучких зарплат, коли люди отримували гроші тільки за результат) зайшло занадто далеко. На мою думку, скоро шальки терезів повернуться в інший бік.

Також буде дуже цікаво спостерігати за перерозподілом рівня оплати людської праці, пов'язаним із розширенням глобалізації.

З.: Над чим Ви працюєте в даний момент?

В.: Компанія Google постійно змінюється. Тому й нам нещодавно довелося попрацювати над впровадженням нової системи нарахування зарплат, яка враховує цінність різних компенсаційних елементів.

За матеріалами "Thought Leader Interview: Five Questions for Google's Frank Wagner", Compensation Force.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Лаяти не на те деревоЛаяти не на те дерево
Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунгляхМудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях
Білл Гейтс рекомендує… 10 книжок про важливе в однійБілл Гейтс рекомендує… 10 книжок про важливе в одній

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)