ІНСАЙТИ | Молоді керівники 20 лисопада 2007 р.

Тридцятирічні керують компаніями

Якщо ви стежите за світом бізнесу, то, можливо, вже встигли звернути увагу на те, що традиційна "картинка" сивочолого 50-річного генерального директора починає тьмяніти. Перша особа в компанії більше не повинна відповідати традиційним стереотипам, щоб заручитися довірою та підтримкою з боку своїх колег та акціонерів. Старший вік та досвід престали бути символами авторитету та компетентності.

Взяти хоча б молодого Міхаеля Чейзена (Michael Chasen), 36-річного генерального директора та співзасновника компанії Blackboard — розробника маркетингового та освітнього програмного забезпечення. Він почав власну справу зі своїм сусідом по кімнаті в університетському гуртожитку ще у 1997-му році і зумів перетворити її на потужну світову компанію, вартість якої на сьогодні складає $183 млн.

Чейзен вважає, що вік дійсно може мати значення, коли йдеться про високотехнологічний бізнес. Але перевагу у цій сфері мають якраз молодші співробітники, які тримають руку на пульсі мінливих інформаційних технологій.

Список наймолодших перших осіб у компаніях, складений організацією BoardEx, включає 29 генеральних директорів публічних компаній Америки, яким ще не виповнилося 36 років.

Жозе Реймон Мас (Jose Ramon Mas), 35-річний генеральний директор та президент компанії MasTec, очолює цей список як наймолодший генеральний директор найбільшої (за розміром прибутків) компанії. Його батько Джордж Мас виконує обов'язки голови правління $945-мільйонного котрактора комунікаційних компаній, комунальних та владних організацій у США та Канаді. За останні 52 тижні MasTec заробила для акціонерів 32% повернення інвестицій.

Джулія Смолянскі (Julie Smolyansky), якій нещодавно виповнилося 32 роки, чи не єдина жінка і одна із наймолодших учасниць списку. Її батько Майк Смолянскі, організував компанію Lifeway Foods всередині 1980-их років. Його дочка перейняла важелі правління коли їй ще не було 30-ти і з того часу займала посади фінансового директора, генерального директора та президента. Компанія Джулії, яка знаходиться у Чикаго, показує щорічні прибутки на рівні $27,7 млн.

"Відразу після смерті мого батька недоброзичливці прогнозували швидку гибель компанії, оскільки нею не зможе керувати 27-річна дівчинка, — ділиться своїми спогадами Джулія. — На щастя мені вдалося довести протилежне".

Повний список >>

За матеріалами "The Thirty-Somethings Running Your Company", Forbes.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.




ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Не мона. Зміниш звички — зміниш життя!Не мона. Зміниш звички — зміниш життя!
Лаяти не на те деревоЛаяти не на те дерево
Переваги поразокПереваги поразок

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)