ІНСАЙТИ | Продуктивність 19 червня 2013 р.

Як щодня підвищувати особисту продуктивність

Як в умовах, коли усі справи пріоритетні, підвищувати особисту продуктивність та продовжувати реалізовувати завдання бізнесу? Таке запитання Young Entrepreneur Council — організація, що об’єднує молодих успішних підприємців цілого світу, поставила керівникам 11-ти фірм.

Як щодня підвищувати особисту продуктивність
Ілюстрація: Shutterstock
Ось, що вони відповіли:

1. Аутсорсинг, аутсорсинг та аутсорсинг!

Хай там як, але ви не можете бути однаково досконалим в усьому. Тож позбавляйтесь непотрібних завдань та передайте сфери діяльності, у яких ви не занадто сильні, підрядчикам. Тоді ви будете в змозі присвятити ваш час та увагу тому, що для бізнесу — найголовніше.
Келлі Азеведо (Kelly Azevedo), She's Got Systems, засновниця

2. Фокусуйтесь на чомусь одному

Хоча може здатися, що ця порада не для геніїв, але виконання кількох завдань одночасно ніколи не йшло продуктивності на користь. Замість того, щоб вправлятися у жонглюванні кількома проектами, виділяйте час (чи навіть цілі дні), коли у полі вашої уваги буде лише одне завдання.
Стеф Аутері (Steph Auteri), Word Nerd Pro, коуч із питань кар’єри, публіцист

3. Спершу беріться за термінові завдання

Подивіться на ваш перелік завдань та визначить, які з них мають дедлайни, — скажімо, котрі потрібно виконати цього ж дня або впродовж тижня. Робіть ці завдання на початку дня, а потім виберіть якийсь один великий проект, котрим займетеся після того, як впораєтеся із терміновими завданнями.
Стефані Каплан (Stephanie Kaplan), Her Campus Media, засновниця та генеральний директор

4. З’ясуйте, який час для вас найпродуктивніший

Визначте добу дня, коли ваш мозок працює найефективніше. Огородіть себе на цей час від будь-яких відволікань (скажімо, необхідності відповідати на телефонні дзвінки або електронні повідомлення) та присвятіть його виконанню завдань, котрі потребують найвищої концентрації розумових зусиль, — термінових, найскладніших або найважливіших.
Дуг Бенд (Doug Bend), Bend Law Group, PC, засновник, радник малих підприємств та стартапів

5. Закрийтесь у бункері

У разі, якщо вас накрила лавина однаково пріоритетних завдань, припиніть будь-які контакти із зовнішнім світом — жодних розмов, дзвінків, е-мейлів та соціальних мереж. Лише ви та ваша робота. Сфокусуйте всю вашу енергію на виконанні тільки одного завдання. Щойно ви з ним покінчили — відразу переходьте до іншого. Коли впораєтеся з усіма, можете повертатися до нормального життя.
Ентоні Саладіно (Anthony Saladino), Kitchen Cabinet Kings, співзасновник та генеральний директор

6. Нехай хтось подивіться «зі сторони»

У вирі повсякденних справ легко розгубитися або почати занадто емоційно сприймати все, що відбувається. Тоді робити зважені висновки дуже непросто. Тож попросіть когось — колегу, наставника або друга — поставити вам запитання, які б допомогли розібратися, що насправді найважливіше.
Елізабет Саундерс (Elizabeth Saunders), Real Life E®, засновниця та генеральний директор

7. Не зациклюйтесь!

Якби ви не старалися, усього зробити вам ніколи не вдасться. Таким чином, не варто катувати себе думкою „адже я конче мушу це виконати”. Краще розподіліть ваш час нарівно між завданнями — невідкладними та важливими. Якщо ви намагатиметеся впоратися з усіма справами, які падатимуть на голову, вам нізащо не вдасться просуватися вперед. У міру зростання бізнесу ви зможете найняти людей, які будуть займатися найнагальнішими питаннями.
Нік Фрідман (Nick Friedman), College Hunks Hauling Junk, президент

8. Не кожний пріоритет — пріоритет

Важливо сфокусуватися на найважливіших речах. Знайдіть трохи часу на визначення найбільш значущих для вас питань. Краще приділити увагу одному чи двом пріоритетним завданням та виконати їх якнайкраще, ніж розпорошувати зусилля між кількома пріоритетами, — у підсумку, досягаючи лише посереднього результату.
Бен Рубенштейн (Ben Rubenstein), Yodle, співзасновник та віце-президент по продажу

9. Проранжуйте справи

Для мене письмові переліки й досі — найефективніший інструмент підвищення продуктивності. Коли відчуваю, що потік справ накриває мене з головою, то розвантажую мозок. Для цього ранжую кожну позицію списку за пріоритетністю. Якщо мушу зробити щось для когось, завжди запитую, на коли це потрібно, і, відповідно, визначаю пріоритети.
Аллі Сарто (Allie Siarto), Loudpixel, партнер, директор з аналітики

10. Визначить ролі та розподіліть роботу

Переконайтесь, що усі члени команди мають чітко окреслені ролі, відповідно до яких розподілено роботу. Якщо команда високо мотивована, то часом трапляється так, що кожний у ній прагне робити усе. Отже, розподіл ролей допомагає зрозуміти, хто чим займається.
Девід Гарднер (David Gardner), ColorJar, співзасновник

11. Закрийте вкладку «вхідні»!

Є одна річ, яка насправді дуже уповільнює мою роботу. І це електронна пошта. Отже, я взяв за правило — максимально скоротити час на її перегляд. Аби дати собі раду з е-мейлами, нещодавно я дав старт сервісам BlissControl.com та NotificationControl.com.
Бен Ланг (Ben Lang), EpicLaunch, засновник

За матеріалами "How 11 Leaders Maximize Productivity Every Day", Business Insider.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Не мона. Зміниш звички — зміниш життя!Не мона. Зміниш звички — зміниш життя!
Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до метиКрок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети
Міф досвіду. Чому ми засвоюємо хибні уроки і як це виправити?Міф досвіду. Чому ми засвоюємо хибні уроки і як це виправити?

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)