БІЗНЕС-ОСВІТА | Рейтинг 15 листопада 2011 р.

Найкращі програми EMBA 2011-го року за версією Financial Times

Видання Financial Times підготувало щорічний рейтинг бізнес-шкіл з найкращими програмами Executive MBA (EMBA).

Програма EMBA відрізняється від МВА тим, що розроблена спеціально для керівників. Подібний диплом є золотим ключем, який легко відкриває кар'єрні двері до міжнародних компаній.

Як підрахували фахівці Financial Times (FT), середня річна зарплата випускника приблизно дорівнює вартості навчання. З цієї причини малоймовірно, щоб курс EMBA був дешевим. Для прикладу, бізнес-освіта в London Business School тривалістю 20 місяців обійдеться мінімум у 60 000 доларів.

1. Kellogg / Hong Kong UST Business School

По суті Kellogg-HKUST представляє дві бізнес-школи, що мають партнерську угоду. За сет подібної кооперації навчальний заклад третій рік поспіль займає перше місце в рейтингу FT. Щороку тут отримують диплом EMBA близько 1 000 топ-менеджерів з більш ніж 60-ти країн світу.

Країна: Китай
Середнє підвищення зарплати після навчання: 63%
Середньорічна зарплата випускників: 420 000 доларів
Позиція в рейтингу 2010-го року: 1

2. HEC Paris / LSE / New York University

Програма TRIUM Global Executive MBA тримається на трьох китах: Нью-Йоркського університету Школи бізнесу Стерн (NYU Stern), Лондонської школи економіки і політичних наук (LSE) і школи управління HEC (HEC Paris). Протягом десяти років освітнім центрам вдалося створити унікальну систему навчання, що має офіси в усьому світі.

Країна: Франція, Великобританія, США
Середнє підвищення зарплати після навчання: 58%
Середньорічна зарплата випускників: 308 000 доларів
Позиція в рейтингу 2010-го року: 3

3. Columbia / London Business School

Бізнес-школа дуже ретельно підходить до вибору слухачів. Диплом, отриманий в Columbia / London Business School, відкриває двері до багатьох великих компаній. Columbia University — один із найпрестижніших навчальних закладів Америки. Крім того, університет входить до елітної групи Ліга плюща (Ivy League) і ділить перше місце з Кембриджем за кількістю лауреатів Нобелівської премії (97 осіб) , що працювали або навчалися тут. London Business School є напіввідкритим закладом і щоб потрапити сюди потрібні вагомі рекомендації.

Країна: Великобританія, США
Середнє підвищення зарплати після навчання: 85%
Середньорічна зарплата випускників: 260 000 доларів
Позиція в рейтингу 2010-го року: 2

4. INSEAD

Одна з найвпливовіших міжнародних бізнес-шкіл. Протягом декількох років входить до п'ятірки кращих MBA програм за результатами досліджень таких видань, як Forbes, BusinessWeek і QS Global 200 Business Schools Report.

Країна: Франція, Сінгапур, ОАЕ
Середнє підвищення зарплати після навчання: 60%
Середньорічна зарплата випускників: 220 000 доларів
Позиція в рейтингу 2010-го року: 4

5. University of Chicago Booth School of Business

Вища школа бізнесу Чиказького університету (Booth) належить до найстаріших провідних навчальних закладів, що пропонують бізнес-освіту. На рахунку Booth близько 43 000 випускників, шість викладачів удостоїлися звання Нобелівських лауреатів.

Країна: США, Великобританія, Сінгапур
Середнє підвищення зарплати після навчання: 70%
Середньорічна зарплата випускників: 220 000 доларів
Позиція в рейтингу 2010-го року: 5

6. Duke University: Fuqua

Заклад розташований в приватному дослідницькому університеті Duke в США. У минулому році за версією Financial Times, менеджери, що пройшли навчання в Fuqua, зайняли 15-те місце серед випускників американських бізнес-шкіл за розміром середньої заробітної плати, взятої за три роки з моменту отримання диплому

Країна: США
Середнє підвищення зарплати після навчання: 64%
Середньорічна зарплата випускників: 255 000 доларів
Позиція в рейтингу 2010-го року: 9

7. The Wharton School University of Pennsylvania

У школі бізнесу Уортон (Wharton) кують кадри переважно для банківського сектору. На «фабриці фінансистів» щорічно навчаються близько 4-х тисяч студентів. Wharton пишається своїми професорами серед яких є лауреати Нобелівської премії з економіки, а також 19 дослідними центрами і рекордним числом випускників, кількість яких досягла 250 000 чоловік.

Країна: США
Середнє підвищення зарплати після навчання: 62%
Середньорічна зарплата випускників: 220 000 доларів
Позиція в рейтингу 2010-го року: 8

8. IE Business school

IE займає лідируючі позиції серед європейських MBA-програм. За останні п'ять років навчальний заклад постійно потрапляв до десятки кращих бізнес-шкіл за версією таких видань, як Forbes, Businessweek, America Economia і The Economist.

Країна: Іспанія
Середнє підвищення зарплати після навчання: 153%
Середньорічна зарплата випускників: 177 000 доларів
Позиція в рейтингу 2010-го року: 7

9. UCLA / NUS

Учасникам програми за 15 місяців пропонується отримати два дипломи EMBA, маючи вибір між такими престижними навчальними закладами, як Університет Каліфорнії (University of California), Лос-Анджелеса (University of Los Angeles) і Національний університет Сінгапуру (National University of Singapore).

Країна: США, Сінгапур
Середнє підвищення зарплати після навчання: 72%
Середньорічна зарплата випускників: 232 000 доларів

10. London Business School

London Business School (LBS) вважається однією з провідних бізнес-шкіл у світі. У глобальному рейтингу програм MBA від Financial Times за останні три роки LBS незмінно займає перші місця і двічі була удостоєна вищої оцінки 5 зірочок від Ради Англії з фінансування вищої освіти (HEFCE) за дослідницьку діяльність.

Країна: Великобританія, ОАЕ
Середнє підвищення зарплати після навчання: 79%
Середньорічна зарплата випускників: 180 000 доларів
Позиція в рейтингу 2010-го року: 6

За матеріалами TrendyMen.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до метиКрок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети
Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергієюРік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією
Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблемВитончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)